Hopp til innhold Hopp til hovedmeny

Stranda VGS > Skulen > Tilsette

Tilsette

Klikk på namna i lista til venstre for å lese presentasjon av kvar einskild tilsett.

Leiinga  
Hjortdal Jon
rektor
jon.hjortdal@mrfylke.no
71 28 19 01 / 907 79 445
Muren Brynjar
ass. rektor
brynjar.muren@mrfylke.no
71 28 19 02 / 97 10 16 30
Solheimsnes Jane Petrin
avd.leiar for yrkesfag og spesialundervisning
jane.petrin.solheimsnes@mrfylke.no
71 28 19 03 / 901 06 249
   
Driftspersonale  
Langelo Rigmor Silden
konsulent
rigmor.silden.langelo@mrfylke.no
71 28 19 00 / 416 32 912
Skog Merete Sylte
konsulent
merete.sylte.skog@mrfylke.no
71 28 19 00 / 402 47 008
Kjølås Torfinn Helge
vaktmeister
torfinn.kjolas@mrfylke.no
473 37 922
   
Undervisningspersonale  
Alnes Per Johan
restaurant- og matfag og naturfag
per.johan.alnes@mrfylke.no
957 45 380
Andreassen Monica
norsk og engelsk
monica.andreassen@mrfylke.no
960 18 505
Berge Bjørn Egil
realfag
bjorn.egil.berge@mrfylke.no
952 24 914
Busengdal Eivind
idrettsfag og religion 
eivind.busengdal@mrfylke.no
908 61 805
Drabløs Bjørn-Inge
idrettsfag og matematikk 
bjorn.inge.drablos@mrfylke.no
926 22 935
Fauske Hilde
realfag og engelsk 
hilde.fauske@mrfylke.no
926 28 788
Flå Vibeke
norsk og historie 
vibeke.fla@mrfylke.no
416 47 458
Furset Ronnie Andre
idrettsfag, historie og samfunnsfag 
ronnie.andre.furset@mrfylke.no
932 86 565
Halsen Torgeir,
engelsk og idrettsfag 
torgeir.halsen@mrfylke.no
975 83 636 
Hjellegjerde Ole Bjørn
entreprenørskap og internasjonal engelsk
ole.bjorn.hjellegjerde@mrfylke.no
932 58 326
Kaland Ragnhild Holtan
engelsk, fransk og tysk 
ragnhild.kaland@mrfylke.no
926 23 972
Kvam Gunhild
realfag 
gunhild.kvam@mrfylke.no
481 30 271
Lersveen Tove
idrettsfag 
tove.lersveen@mrfylke.no
932 87 787
Loe Karin Olga
realfag 
karin.loe@mrfylke.no
905 51 645
Loe Tore
realfag 
tore.loe@mrfylke.no
413 17 061
Melseth Maria Røisland
norsk og samfunnsfag
maria.roisland.melseth@mrfylke.no
918 90 464
Payling Gry Bakke
idrettsfag
gry.bakke.payling@mrfylke.no
949 81 558
Remme Elin Grønningsæter
norsk og historie
elin.gronningseter.remme@mrfylke.no
976 26 329 
Svendsen Kjetil
miljøarbeidar/elevassistent
kjetil.svendsen@mrfylke.no
920 52 726
Slettebak Knut Olav
restaurant- og matfag
knut.olav.slettebak@mrfylke.no
906 80 150
Støverstein Gunn Sæther
ungdomsarbeidar/elevassistent
gunn.sether.stoverstein@mrfylke.no
938 18 220
Sævik Inger-Marthe
helse- og oppvekstfag
inger-marthe.sevik@mrfylke.no
404 72 282
Tandstad Vegard Riksheim
historie og samfunnsfag
vegard.riksheim.tandstad@mrfylke.no
416 01 162
Westerås Jan Erik
idrettsfag og trenar langrenn
jan.erik.westeras@mrfylke.no
907 60 268
Wollen Ellen Beate
spansk
ellen.beate.wollen@mrfylke.no
404 55 667
Øie Lisbeth
elevassistent
lisbeth.oie@mrfylke.no
959 58 253
Øvrebust Pål Bjørn
idrettsfag og trenar langrenn
pal.bjorn.ovrebust@mrfylke.no
456 67 740
Aasen Eva Sonja
engelsk, spansk og tysk
eva.sonja.aasen@mrfylke.no
917 42 388